Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 14:24
 
BAŞKAN PİRİŞTİNA SUAT NEZİR'İ MAKAMINDA AĞIRLADI
Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, yerine aday gösterilen Suat Nezir ve CHP Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ'ı makamında ağırladı.
SİYASET Haberi
BAŞKAN PİRİŞTİNA SUAT NEZİR'İ MAKAMINDA AĞIRLADI

Cumhuriyet Halk Partisi Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina makamında yerine aday gösterilen Suat Nezir'i ağırladı. 

CHP Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ, Buca İlçe Başkan Yardımcısı Levent Mete ve Hasan Sağlam'ında hazır bulunduğu ziyarette birlik mesajı verildi. 

Başkan Piriştina sosyal medya hesabından yayınladığı mesajında "CHP Buca Belediye Başkan Adayı Suat Nezir'e ziyaretinden dolayı teşekkür ediyor, yoğun seçim çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum. İnanıyorum ki Buca'daki 10 yıllık CHP iktidarı 31 Mart akşamından sonra da devam edecek." dedi. 

 

Suat Nezir başkan Piriştina'na yaptığı hizmetler için teşekkür etti. Suat Nezir, "“Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında Buca’mıza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Levent başkanıma teşekkür ediyorum. 

Yoğun geçecek seçim sürecinde çok çalışıp CHP bayrağını en yüksek noktalara taşıyacağız. Sizin bıraktığınız yerden sosyal belediyecilik anlayışı ile verdiğiniz hizmetleri Bucalı’lara en güzel biçimde vermeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, PİRİŞTİNA, SUAT, NEZİR'İ, MAKAMINDA, AĞIRLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı