Haber Detayı
02 Şubat 2019 - Cumartesi 22:29
 
CHP BUCA GENÇLİK KOLLARINDAN SUAT NEZİR'E TAM DESTEK
CHP Buca Adayı Suat Nezir'e CHP Buca Gençlik Kollarından tam destek geldi. Gençlik Kolları, "Biz gençler de adayımız ile canla başla çalışacağız" dedi.
SİYASET Haberi
CHP BUCA GENÇLİK KOLLARINDAN SUAT NEZİR'E TAM DESTEK

Cihan Erkut - Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları yönetimi Buca adayının belli olması üzerine biraraya geldi.

 

Toplantıda Buca'nın adayı olarak gösterilen Suat Nezir öncülüğünde 31 Marttaki yerel seçime hazır olduklarını bir kez daha yineleyen yönetim kurulu, hedeflerinin başkan adayı Suat Nezir'in de belirttiği gibi en az 150 bin oy almak olduğunu açıkladı.

 

Yerel yönetimlerin iktidara giden yolda ne kadar önemli olduğunu bir kez daha yineleyen başkan Can İrat, yerel yönetimler halkın sorunlarına olumlu dokunuşlar yaptığı sürece Cumhuriyet Halk Partisi iktidarının yakın olduğunu ifade etti.

Yerel seçimlerde gençlerin ve kadınların emeklerinin sonucu belirleyeceğini yineleyen başkan İrat: "Partimizin örgütü tanıyan, yerel yönetimlerde tecrübe sahibi olan adaylara ihtiyacı vardı, Buca'da bu ihtiyacı Genel Merkezimiz Suat Nezir ile karşılamıştır ve biz gençler de adayımız ile canla başla çalışacak ve partimizi Buca'da hak ettiği noktaya hep birlikte taşıyacağız" dedi.

 

Toplantıya katılan Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcısı Erhan Keleş ise "Örgütümüz tüm İzmir'de olduğu gibi Buca'da da taşıdığı heyecan ile partimizi yerelden genele iktidara taşıyacaktır, bu toplantıda çıkan netice ortada; yönetici arkadaşlarımız mahalle mahalle, sokak sokak adayımız Suat Nezir için çalışacak ve Buca halkına yakışacak bir yerel yönetimi hep birlikte oluşturacaklardır. Adayımız Suat Nezir Buca'ya ve partimize hayırlı uğurlu olsun. Siyaseti toplumun önceliği olarak gören ve bu minvalde çalışmalarını yürüten Buca Gençlik Kolları yönetimimize de sürdüreceği seçim çalışmalarında her türlü destek olmaya hazırız" açıklamasında bulundu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, BUCA, GENÇLİK, KOLLARINDAN, SUAT, NEZİR'E, TAM, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı