Haber Detayı
28 Ocak 2019 - Pazartesi 13:03
 
CHP PM BUCA'DA BAŞKAN DEĞİŞİMİNE ONAY VERMEDİ
CHP Buca adayını belirlemeye çalışırken Başkan Levent Piriştina'ya destek çığ gibi büyüdü. Başkan Piriştina, "Bucamızı güzel günlere taşımamız için destek veren tüm hemşerilerime saygı, sevgi ve şükranlarımı bir borç bilirim." dedi.
GÜNDEM Haberi
CHP PM BUCA'DA BAŞKAN DEĞİŞİMİNE ONAY VERMEDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi'nde dün başlayan ve bu sabah saatlerine kadar süren Parti Meclisi'nde gece boyunca hareketli saatler yaşandı.

 

MYK'dan Buca Belediye Başkan Adayı olarak PM'ye gönderilen Aydoğan Hepdemirgil, Parti Meclisi'nde yapılan oylamada  24'ü kabul, 35'i 'ret' oyuyla reddedildi. CHP PM bu kararıyla başkan değişimine onay vermemiş oldu.

 

Buca adayının 4 Şubatta toplanması beklenen Parti Meclisi'nde belirlenmesi kararı alındı.

 

TWİTTER'DA TT LİSTESİNE GİRDİ

Levent Piriştina'nın Başkanlığa devam etmesi için sosyal medya üzerinden 'BucaİçinPiriştina' adlı bir başlık açan sevenleri, sosyal medyanın en çok yorum alan başlığıyla çok konuşulanlar arasına girdi.

 

Sosyal medyadan gelen destek için açıklama yapan Levent Piriştina, "Cumhuriyet Halk Partimizin Bucamız için aday belirleme sürecinde şahsıma olan desteklerini sosyal medya üzerinde yoğun bir şekilde paylaşarak Türkiye’nin gündemine taşıyan, sonuç ne olursa olsun yüreği bizimle atıp Bucamızı güzel günlere taşımamız için destek veren tüm hemşerilerime saygı, sevgi ve şükranlarımı bir borç bilirim. Teşekkürler BUCA! Teşekkürler İZMİR!" dedi.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, PM, BUCA'DA, BAŞKAN, DEĞİŞİMİNE, ONAY, VERMEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı