Haber Detayı
03 Aralık 2018 - Pazartesi 12:37
 
EŞREF ÇAKIR'A BÜYÜK DESTEK
Buca Belediyesi Meclis Üyeliği için yola çıkan İşadamı Eşref Çakır'a ovanın büyük ailelerinden destek geldi.
SİYASET Haberi
EŞREF ÇAKIR'A BÜYÜK DESTEK

Yerel seçimlere giderken aday adayları saha çalışmalarına hız verdi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi'nden Buca Belediyesi Aday Adayı olan Eşref Çakır Fırat, Göksu ve Yeşilbağlar mahallelelerinin geniş ailelerinden Boryanlıların desteğini aldı. 

Boryanlılar Derneği'nde aile bütyükleri ve kanaat önderleri ile bir araya gelen Eşref Çakır meclis çalışmalarında neler yapacağını ve mahalle sakinlerinin talep ve isteklerini mecliste nasıl dile getireceğini anlattı. 

Kanaat önderleri ve mahalle sakinlerinin tam desteğini alan Eşref Çakır daha güçlü bir CHP için yola çıktıklarını belirtti. CHP'nin ovada artık daha güçlü olacağına dikkat çeken Çakır, "Buca nüfusunun büyük bir bölümü ova diye tabir ettiğimiz Fırat, Göksu, Yeşilbağlar ve İnönü mahalllerinde yer alıyor. Partimizin bu mahallelerden daha fazla oy alabilmesi için birebir ilişkilerimizi kullanarak parti politikalarını ve belediyemizin hizmetlerini anlatıyoruz. 2019 seçimlerinde de CHP Buca'da iktidar olacak ve sosyal belediyecilik anlayışıyla daha fazla hizmet edecek." dedi. 

Kanaat önderleri ve ailelerle daha fazla bir araya geleceklerini dile getiren Eşref Çakır Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, CHP İlçe Başkanı Kasım Akdağ ve tüm partililerimiz ile insanlara dokunmaya, dertlerine derman olmaya devam edeceklerini belirtti. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: EŞREF, ÇAKIR'A, BÜYÜK, DESTEK,
Yorumlar
Haber Yazılımı