Haber Detayı
24 Kasım 2018 - Cumartesi 14:31
 
KASIM AKDAĞ ADAYLARA NET MESAJ VERDİ
Cihan Erkut - CHP Buca İlçe Başkanlığının düzenlediği birlik ve dayanışma kahvaltısında tüm belediye başkan aday adayları ve meclis üyesi aday adayları bir araya geldi. Kasım Akdağ adaylara net mesaj verdi.
GÜNDEM Haberi
KASIM AKDAĞ ADAYLARA NET MESAJ VERDİ

Haber-Cihan Erkut - CHP Buca İlçe Başkanlığının düzenlediği birlik ve dayanışma kahvaltısında tüm belediye başkan aday adayları ve meclis üyesi aday adayları bir araya geldi.

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina organizasyon için, “Ülkemizin bize ihtiyacı var, biliyoruz. Bu birlik ve dayanışmanın korunması için emek veren tüm partili yoldaşlarıma teşekkür ederim.” dedi.

CHP Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ davetlilere yaptığı konuşmada adaylara net mesajlar verdi. Başkan Akdağ aynı zamanda hükümete yüklendi.

 

Kasım Akdağ AK Parti’nin İzmir Büyükşehir Belediyesi adayı olması beklenen Nihat Zeybekçi’nin geçtiğimiz gün yaptığı, “Mahallenin en güzel kızını kim istemezki” açıklamasına tepki gösterdi. Akdağ, “Türkiye’deki bütün siyasi aktörlerin gözü İzmir’de . Daha dün, AK Parti’nin büyükşehir için belirlediği aday laf atarak geldi. İzmir laf atana tokat atar.

 

Biz onların İçişleri Bakanını bekliyorduk ama o gelmedi. Bir defa Başbakanı yenen İçişleri Bakanını da gönderecekti, gelmedi. Olsun Zeybekçi’yi de göndeririz. Hepimiz yüksek moral ve inançla 2019’a hazırlanıyoruz.” dedi.

 

Başkan Akdağ belediye başkan aday adaylarına da mesajlar verdi. Akdağ belirlenen aday dışındaki isimlerden daha fazla beklentisi olduğunu ifade etti.

"DAHA ÇOK BEKLENTİM VAR..."

CHP Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ, “Aramızda Belediye Başkan aday adaylarımız ve belediye meclis üyesi aday adaylarımız var. Bu göreve bir arkadaşımız takdir edilecek. Geri kalan 17 arkadaşımızdan benim daha çok beklentim var. Asıl görev bize düşüyor. Her birimiz kendimiz seçilmiş gibi arkasından duramazsak ne Türkiye’ye ne de partimize olan borcumuzu ödeyemeyiz. Demokrasiye olan inancımızdaki sola olan inancımıza ihanet etmiş oluruz. Benim şüphem yok herkes katkı koyacak. Bizim bu kentten, Anadolu’nun her köşesinde yaşayanlara bir umut borcumuz var. Yatmadan yılmadan yorulmadan barış ve huzur içinde mutlaka başaracağız.” dedi.

 

"FABRİKALAR KAPANIYOR, DÜKKANLAR DEVREDİLİYOR"

Hükümete ekonomi üzerinden yüklenen Kasım Akdağ toplumun yarısından fazlasını borçlandırarak ekonomik istikrardan bahsettiren, herkesi arabaya eve krediye sokuyorlar. O krediler artık ödenemeyecek duruma gelmiş. Sanayide fabrikalar kapanıyor, caddelerde dükkanlar devir afişleri ile donatılıyor. Bunu anlatacağız, bu toplumun umudu olmak zorundayız, barıştıracak ve birbiri ile kardeşçe yaşatacak tek parti CHP’dir ve bizleriz.” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KASIM, AKDAĞ, ADAYLARA, NET, MESAJ, VERDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı