Haber Detayı
25 Mayıs 2018 - Cuma 10:23
 
'SANDIĞA GEL OYUNA SAHİP ÇIK'
Buca’daki siyasi parti ve kitle kuruluşlarıyla ortaklaşa basın açıklaması yapan Buca Kent Konseyi, “ Sandığa gel, oyunu kullan, oyuna sahip çık” çağrısı yaptı.
GÜNDEM Haberi
'SANDIĞA GEL OYUNA SAHİP ÇIK'

Buca Kent Konseyi, 24 Haziran’da yapılacak seçimler öncesi Buca Şirinyer Parkı girişinde basın açıklaması yaparak vatandaşları ve yetkilileri göreve çağırdı. Buca’da örgütlü siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının da destek verdiği açıklamayı Buca Kent Konseyi Başkanı Avukat Mürüvet Balcılar yaptı.

 

Açıklamasında vatandaşların 24 Haziran seçimlerinde yaşamsal bir karar vereceğini vurgulayan Balcılar, tüm yetkililerden güven içerisinde, hiçbir şüpheye mahal vermeden oy kullanılması için sağlıklı ortam hazırlamasını ve kullanılan oyların güvenilir biçimde Yüksek Seçim Kurulu’na aktarılmasını talep ettiklerini söyledi.

 

Seçimlerde oy kullanacak vatandaşlarında duyarlı olması gerektiğini ifade eden Buca Kent Konseyi Başkanı Mürüvet Balcılar, “Sandığa gel, oyunu kullan, oyuna sahip çık. Ülkenin ve senin kaderini başkası belirlemesin” çağırısı yaptı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'SANDIĞA, GEL, OYUNA, SAHİP, ÇIK',
Yorumlar
Haber Yazılımı