Haber Detayı
13 Temmuz 2018 - Cuma 11:39
 
SAPIK BUCA’DA SUÇÜSTÜ YAKALANDI
Cihan Erkut - Buca’da kadınları takip edip fotoğraflarını çeken bir sapık suçüstü yakalandı. İşte o anlar.
GÜNDEM Haberi
SAPIK BUCA’DA SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Buca’da kadınları takip edip fotoğraflarını çeken bir sapık suçüstü yakalandı. Buca’da kadınları takip eden, parklarda ve pazarda insanların fotoğraflarını çeken 50 yaşlarındaki sapık, polis tarafından gözaltına alındı.

 

Kendisinin fotoğrafını çektiğini fark eden ve cep telefonundan video çekerek adama yaklaşan ve suçüstü yapan kadın şahıstan şikayetçi oldu.

 

Olay yerine gelen polislerin gözaltına aldığı İmam Ş. İsimli şahıs karakola götürüldü. İfadesi alınan şahıs serbest bırakıldı.

 

İzmirdeÇevrimeRadar isimli sosyal medya hesabından yayınlanan görüntülerde İmam Ş. Yakalanınca inkar ediyor ancak kadının ısrarlı baskısı sonucunda görüntüleri açıyor. Daha sonra telefonun incelenmesi sonucunda HasanAğa Bahçesinde de kadınların görüntülerinin çekildiği görülüyor.

 

İşte o anlar

 

Konuyla ilgili açıklama yapan kadın şu sözlerle olayı anlattı;

Buca’da dün saat 20:30 sıralarında iş çıkışım da evime giderken bu sahşın beni takip ettiğini, fotoğrafımı çektiğini gördüm daha sonra ifşa etmek için bu videoyu çektim. Polisi çağıracağımı söylediğim de kaçmaya başladığı için çevreye daha çok bağırdım bi grup erkekler onu durdurdular elinden telefonu aldıkların da benim gibi yolda yürüyen kadınların arkadan uygunsuz fotoğraflarının olduğunu gördüler Hasan Ağa Bahçesinde öğrenci kadın arkadaşları çekmiş +18 fotoğraflar olduğunu söylediler.

 

Polis ekibi bu sıra da geldi ve şahışla beraber karakola geçtim. İfademi verip gece evime gittim. Sabah kalkıp karakola gittiğim de şahsın ifadesinin alınıp serbest bırakıldığını öğrendim. Arkadaşlar lütfen dikkat edelim bu gibi iğrenç pislik insan diye adlandırdığımız varlıklara. İsmini polis karakolundan öğrendiğim İmam Ş. adlı şahıstan şikâyetçi oldum.

 

Çocuklarımıza kadınlarımıza sahip çıkalım! Devir böyle iğrenç devir yolda yürürken bile arkamıza bakmamız gereken bi devir!! Umarım Adalet yerini bulur!! Sonuna kadar izleyin.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAPIK, BUCA’DA, SUÇÜSTÜ, YAKALANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı