Haber Detayı
04 Ocak 2019 - Cuma 14:48
 
TARAFTAR BUCASPOR'UN KULLANILMASINDAN RAHATSIZ
Bucaspor taraftarı son günlerde yaşanan tartışmaların dışında olduklarını belirterek bir açıklama yayınladı. Taraftar açıklamasını " Bucaspor'umuz her yerel seçimler öncesi siyasi ranta malzeme edilmektedir. Bu durum biz taraftarları oldukça rahatsız etmektedir!" dedi.
GÜNDEM Haberi
TARAFTAR BUCASPOR'UN KULLANILMASINDAN RAHATSIZ

Bucaspor taraftarı son günlerde yaşanan tartışmaların dışında olduklarını belirterek bir açıklama yayınladı. 

 

Taraftarın bu konuda tarafsız kaldığı ve kulübün şahşi çıkarlar için kullanılmasına tepki gösterdiği anlaşıldı. 

 

İŞTE O AÇIKLAMA

Kamuoyuna;

91 yıllık çınar, sevdamız Bucaspor'umuzun her geçen zamanda kişi ve kurumlar tarafından zarar verilerek, terk edilerek, sahipsiz bırakılarak ucurumun eşine getirilmiştir.

 

31 Mart Yerel Seçimlerin yaklaşmasıyla Bucaspor'umuzun üzerinden siyaset yapma sezonuda başlamıştır.

 

Üzülerek belirtmek isteriz ki Bucaspor'umuz siyasi partiler, şahıslar, belediye de kendime iş bulabilir miyim acaba? diyenler yüzünden yıpratılmaktadır.

 

Bucaspor'umuz her yerel seçimler öncesi siyasi ranta malzeme edilmektedir. Bu durum biz taraftarları oldukça rahatsız etmektedir!

 

31 Mart öncesi Bucaspor'umuz üzerinden siyasi rant elde etmek isteyenlere sormak istediğimiz bir kaç sorumuz bulunmakta;

 

Bizler yağmurda, çamurda bu sevdanın peşinde koşarken, deplasman yolunda aç kalıp bir kase çorbaya 5 kaşık atarken sizler neredeydiniz?

 

Ankara'da Osmanlıspor ile karşılaştığımız küme düşme mücadelesinde deplasman tribününü tamamen doldururken, 31 mart öncesi siyaset yapan siyasi partiler, adaylar, aday adayları bugün Bucaspor'u ağzınıza alırken o gün neredeydiniz?

 

Kastamonu'da 2. Lige veda ederken gözyaşlarımız akan su gibiyken sizler 31 Mart öncesi Bucaspor'u dillerine dolayanlar neredeydiniz?

 

Çok uzak bir zamanda değil daha bundan 5 ay önce sezon öncesi mutfağımızdan kısıp tesislere evimizden gıda yardımı yaparken sizler neredeydiniz?

 

Sezon öncesi kongrede 91 yıllık çınara başkan adayı bulunmazken, başkanımız Mehmet Aydın masaya yumruğunu vurarak yönetime taraftalar olarak talip olurken sizler neredeydiniz?

 

Ayva çicek açmışken, bahar gelmiş kış bitmişken ortaya çıkan sizler zor günlerde hep bir delik aradınız. Deve kuşu misali kafanızı hep kuma gömdünüz! Şimdi de menfaatleriniz uğruna Bucaspor için yapmayacağınız hiçbir şey yok çok iyi biliyoruz.

 

Herkesin bilmesini isteriz ki; 
BucaFanClub olarak kurulduğumuz tarih itibariyle (2008) her zaman sevdalısı olduğumuz Bucaspor'umuzun menfaatleri doğrultusunda ilerledik. Birlik ve beraberlik içinde menfaatsizce ilerlerken takımımızı taraftarlar olarak üst üste şampiyon yaparak, hayalini kurduğumuz süper lig'de yer aldık.

 

31 Mart öncesi de kendimizi kullandırmayarak sevdalısı olduğumuz Bucaspor'umuzun menfaatleri doğrultusunda ilerlemeye devam edeceğiz.

 

Buca'da bizim için bir siyasi parti yoktur! Bizim siyasetimizde Bucaspor'dur.

 

Buca'nın en kalabalık potansiyelli sivil toplum kuruluşu olarak bünyemizde bulundurduğumuz Türk, Kürt, Laz, Çerkez, Arnavut, Boşnak, Sunni, Alevi, sağcı, solcu tüm kardeşlerimiz ile et ile tırnak gibiyiz. Hiçbir siyasi partinin bayrağını sallamayarak, Bucaspor'umuza kim yararlı olacaksa onun destekcisi olacağız.

 

Bu açıklamamızı Bucaspor'umuzu yıllarca sahipsiz bırakan siyasetciler, siyasi partiler, Bucaspor'umuz üzerinden siyaset yapan kişilere karşı uyarı amacında yapıyoruz. Çıkarlarınız uğruna 91 yıllık çınarı yıpratmak yerine çözüm üretin.

 

Biz sadece BUCASPORLUYUZ!

Saygılarımızla;

BucaFanClub

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: TARAFTAR, BUCASPOR'UN, KULLANILMASINDAN, RAHATSIZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı